Молдова на прицілі Кремля: Піонтковський розповів, чи загрожує Кишеневу вторгнення

Російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський прокоментував ймовірність повномасштабного вторгнення військ РФ на територію Молдови, передають Патріоти України.

Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Кишенев потрапив під вплив Заходу й звинуватив лідера країни Майю Санду в прагненні до НАТО, а також в амбіціях "об'єднатися" з Румунією. За словами Піонтковського, часто подібні мрії російського режиму просто не збігаються з реальністю.

"Щоб сприймати такі загрози серйозно, потрібно щоб Путін дійшов до Придністров'я. Але що він збирався робити в лютому-березні-квітні (щодо України - ред.УНІАН), а зараз він мріє про Бахмут. Все таки різний вже масштаб", - зазначив він.

Політолог вважає, що керівництво Кремля разом з пропагандистами живуть у своєму окремому "божевільному будинку". Подібними дурними заявами вони викликають лише ненависть до себе з боку держав колишнього СРСР.


Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...