
Російські окупанти в Україні зізнаються, що їм страшно воювати проти наших Збройних сил. Багато з них вже повтікало з позицій, а багато роздумують над тим, щоб утекти. Про це йдеться в перехопленій Головним управлінням розвідки України телефонній розмові російського військового з дружиною. Окупант на момент розмови перебував у Луганській області, передають Патріоти України.
Військовослужбовець "другої армії світу" розповідає про масові відмови вести наступальні дії. "76-та дивізія відмовилася, 98-ма відмовилася – сказали: "Пішли всі нах*й!" 31-ша якщо зараз відмовиться, то нас тут х*й да ніх*я залишиться!.. Нас тут від роти 16 чоловік залишилось. В 31-й бригаді – 11 чоловік залишилось", – бідкається окупант.
Росіянин розповів, що перебуває поряд з Берестовим на Луганщині і такого пекла, як в Україні, він у житті ще не бачив. "По мені з чого тільки не х*ярили: і танк по мені х*ярив, і літак єб*шив по нас, і міномети. … Я молюсь тут. Біблію прочитав, "Новий заповіт". Тут й*бнешся, бл*!" – каже російський окупант. У відповідь йому дружина каже, що, мовляв, "ти хотів спробувати – ти спробував".
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...