
У тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області крісло "мера" міста обійняла депутатка міської ради від партії "Слуга народу" 62-річна Наталія Лабяк. Про її "призначення" пише низка місцевих ЗМІ, передають Патріоти України.
Як зазначається, Лабяк енергодарці називають "молочною королевою". Колись вона працювала заступницею директора молочної кухні. За свою кар'єру жінка була в різних партіях – від "Батьківщини" та "Партії регіонів" до "Партії захисників вітчизни" та "Слуги народу".
Лабяк народилася у місті Кам'янка-Дніпровська Запорізької області. Закінчила Донецький інститут радянської торгівлі, кваліфікація: економіст.
Наталія Лабяк змінила на "посаді" псевдомера Енергодара зрадника Олександра Волгу. Його відсторонили від "керування" містом за рішенням "губернатора" захопленої військами РФ частини Запорізької області Євгена Балицького.
Бої за Енергодар та за Запорізьку атомну електростанцію, розташовану в місті, почалися під час повномасштабного вторгнення Росії в України у лютому. Місто та ЗАЕС в окупації від 5 березня.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...