
У тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області крісло "мера" міста обійняла депутатка міської ради від партії "Слуга народу" 62-річна Наталія Лабяк. Про її "призначення" пише низка місцевих ЗМІ, передають Патріоти України.
Як зазначається, Лабяк енергодарці називають "молочною королевою". Колись вона працювала заступницею директора молочної кухні. За свою кар'єру жінка була в різних партіях – від "Батьківщини" та "Партії регіонів" до "Партії захисників вітчизни" та "Слуги народу".
Лабяк народилася у місті Кам'янка-Дніпровська Запорізької області. Закінчила Донецький інститут радянської торгівлі, кваліфікація: економіст.
Наталія Лабяк змінила на "посаді" псевдомера Енергодара зрадника Олександра Волгу. Його відсторонили від "керування" містом за рішенням "губернатора" захопленої військами РФ частини Запорізької області Євгена Балицького.
Бої за Енергодар та за Запорізьку атомну електростанцію, розташовану в місті, почалися під час повномасштабного вторгнення Росії в України у лютому. Місто та ЗАЕС в окупації від 5 березня.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....