Молодь закінчилась: У Росії дозволили укладати контракт на службу в армії 50-річним

У Росії збільшили граничний вік на контрактну службу в армії. Держава-окупантка дозволила своїм громадянам віком до 50 років вступати на контрактну службу, передають Патріоти України.

Держдума РФ ухвалила відповідний закон одразу в трьох читаннях. На думку російських депутатів, таке рішення дозволить доукомплектувати російську армію "фахівцями", оскільки ймовірно там закінчується молодь.

Депутати Держдуми вважають, що реалізація таких підходів сприятиме "залученню фахівців затребуваних спеціальностей, насамперед споріднених з цивільним (медичного забезпечення, інженерних, технічного обслуговування, експлуатації, зв'язку та інші) на військову службу за контрактом". Раніше росіяни могли укласти контракт на службу в армії до 40-річного віку.

Хотів отримати квартиру в Криму: СБУ затримала в Одесі колишнього військового, який працював на окупантів (фото)

субота, 4 лютий 2023, 15:00

Співробітники контррозвідки СБУ викрили в Одесі глибоко законспірованого агента російської Федеральної служби безпеки. Контакти з російською спецслужбою колишній український військовослужбовець підтримував з 2010 року, а з 2020 року він взявся активно ...

Кинув роботу в лікарні, щоб вбивати українців: Окупант із Підмосков'я успішно "зустрівся" з HIMARS (фото)

субота, 4 лютий 2023, 14:51

Ідентифіковано ще одного російського окупанта, ліквідованого внаслідок удару українських військових по скупченню ворога в Новоайдарі 28 січня, інформують Патріоти України. Як пишуть місцеві російські пабліки, ліквідовано молодшого сержанта медичної слу...