"Молодь зможе взяти грант на гарні справи": Нардеп зі "Слуги народу" заспівав про свій законопроєкт (відео)

За словами нардепа, він вирішив записати хіт, щоб люди його слухали і не витрачали час на читання закону.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Санченко записав композицію та кліп, в яких розповів про ініційований ним проєкт закону №3718 "Про засади молодіжної політики". Відео Санченко поділився на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

За словами нардепа, він вирішив записати хіт, щоб люди його слухали і не витрачали час на читання закону. У пісні він озвучив принципи, закладені в документі. Зокрема, мова про розвиток молодіжних центрів на рівні держави та створення українського молодіжного фонду.

Після публікації пісні народний обранець зізнався, що почувається як популярний американський співак. "Відчуваю себе Джастіном Бібером після вчорашнього кліпу", - сказав він.

Нагадаємо: Законопроєкт №3718 "Про засади молодіжної політики" був зареєстрований у Верховній Раді 23 червня. У ньому на центральному рівні пропонується створити Національну раду з питань молоді як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті міністрів України. На регіональному – молодіжні ради для залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики на місцевому рівні.

Також серед новацій законопроєкту – зниження верхньої межі віку молоді з 35 до 29 років. Як зазначив співавтор документу Василь Мокан, "цим кроком ми наближаємося до стандартів ЄС (від 13 до 30 років) та ООН (від 15 до 24 років)".

Хіти тижня. Годі відступати перед фашистською Росією: Сенат Польщі висловив підтримку Україні та застеріг світову спільноту від зняття санкцій із РФ через коронавірус

п’ятниця, 10 липень 2020, 4:00

"Комісія Сенату Республіки Польща у закордонних справах і ЄС звертає увагу, що Польща незмінно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і засуджує анексію Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь", - йдеться ...

Хіти тижня. "Вали в отставку!": Нардеп від "Слуги народу" накинувся на міністра інфраструктури (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 2:00

Олександр Куницький заявив про те, що у Харкові під егідою Міністерства інфраструктури функціонують технічні центри, які проводять технічний огляд обладнанням, що навіть не підключено в розетку. Народний депутат від Слуги народу Олександр Куницький заж...