Молитви "за русский народ" и "о спасении державы Российской": Які книжки друкують у Почаєві та роздають у храмах УПЦ МП (фото)

Найбільш популярний молитовник у церкві Московського патріархату називається "Великий православний молитвослов на всяку потребу" й містить російську військову пропаганду. На даний факт звертає увагу священик ПЦУ з Буковини Роман Грищук, передають Патріоти України.

"Переглянувши зміст, я не повірив своїм очам. Щоб переконатися, що це не підробка, я вирішив особисто зайти у Миколаївський храм Московського патріархату в Чернівцях. Чернівецько-Буковинська єпархія. Консисторія. Внутрішній склад-магазин церковної книги. Так, це не брехня. Вони дійсно по сьогодні пропонують своїм вірянам молитовник саме у такій редакції", - зазначає він.

Книгу видано 2018 року в Почаєві. Вона російською мовою. У розділі "Молитви за Вітчизну" йдеться про "державу Російську", "Росію", "рускій народ". На підтвердження український священик наводит відповідні світлини. Також він засняв місце продажу разом із пропонованими книгами й каже, що передасть цей запис до Служби безпеки України.

"Пропонується молитися виключно російським святим і зразу вказується хто вороги, іноплемінники та іновірці... Якщо за російських солдат пропонують молитися як за своїх, то вороги російських солдат, тобто ті, з ким вони воюють, тобто українські воїни - це і є ті "врагі, іновєрци та іноплєменнікі", яких треба знищувати! Звідси і така неприязнь у багатьох рядових парафіян Московського патріархату до Української армії і практична відсутність серед них волонтерів та організованої допомоги нашим захисникам", - наголосив Роман Грищук.

Привів до влади монстра? І що далі? - Разумков розповів чи є загрози настання диктатури Зеленського

середа, 20 жовтень 2021, 20:05

Влада намагається знівелювати Верховну Раду і прибрати її з політичної карти в Україні, адже на думку влади парламент є інституцією для прийняття законів, а не для дискусій. Про це в інтерв’ю виданню “Цензор.нет” заявив народний депутат, колишній голо...

"Діяв в інтересах Росії": Суд заочно заарештував експрем'єра Азарова у справі Харківських угод

середа, 20 жовтень 2021, 19:45

Печерський районний суд 20 жовтня ухвалив рішення про заочний арешт колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова у справі Харківських угод. Його підозрюють у держзраді за попередньою змовою групою осіб. Про це повідомили у пресслужбі Державного б...