"Монастирський та Єнін не боялися": У МВС пояснили, навіщо їхнє керівництво летіло разом

Катастрофа у Броварах, в якій загинуло керівництво МВС, має показати, що війна продовжується. Про це сказав т.в.о. міністра внутрішніх справ – голова Нацполіції Ігор Клименко в ефірі загальнонаціонального телемарафону у слоті 1+1, передають Патріоти України.

Він запевнив, що всі виконавчі органи МВС і всі підрозділи покажуть свою роботу і гарантують безпеку в державі, попри трагедію. Клименко пояснив, наскільки виправдано з точку зору безпки було те, що все керівництво МВС летіло разом в одному гелікоптері.

"Іде війна і всі керівники всіх рівнів ризикують. Ми маємо знати, що відбувається на фронті, в прифронтових областях. Ми маємо знати, як служать наші підлеглі і які потреби наших громадян, як їх захистити. Це можна тільки побачити на власні очі. Тому міністр Монастирський і перший заступник Єнін дуже часто перебували на фронті і не боялися. Нажаль, ця трагедія має нам показати, що війна продовжується. Не було б війні, не було б катастрофи", - сказав в.о. голови МВС.

За його словами, керівництво МВС летіло до підвідомчих підрозділів, які перебувають поблизу лінії фронту.

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: