Мордор бряцає зроєю на корднонах України: У Південному окрузі РФ стартували маневри з залученням сотень танків, кораблів ВМС ЧФ, Азовської та Капійської флотилій (відео)

Південний військовий округ (Южный военный округ – рос.) проходить біля кордону з материковою Україною, сюди ж підпорядковані війська на окупованих територіях України.

У Південному окрузі РФ стартували навчання з залученням Т-62МВ

810

Росія проводить навчання на території Південного військового округу (ПдВО) за участі сотень одиниць озброєння, включно з танками Т-62МВ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Росії. У заході беруть участь сили Чорноморського флоту і Каспійської флотилії, які відпрацюють завдання в акваторіях обох морів.

Одним із завдань навчання стане перевірка готовності військ на Південно-Західному стратегічному напрямку.

Військові округи Російської Федерації (без окупованого Криму)

Навчання проводяться під керівництвом командувача військами генерала армії Олександра Дворнікова.

Також візьмуть участь підрозділи військових баз ПдВО дислокованих у Вірменії та на окупованій території Грузії в Абхазії, Південній Осетії.

«В рамках навчань окремі військові частини й підрозділи ПдВО відпрацюють практичні дії на полігонах в ході двосторонніх полкових і батальйонних тактичних навчань», – повідомили військові РФ.

Всього до участі в навчаннях з об’єднаннями й з’єднаннями ПдВО планується залучити до 350 одиниць озброєння і військової техніки.

Одним з типів цих одиниць військової техніки стали танки Т-62МВ.

В серпні 2018 року під час навчань «Восток-2018» російські військові зняли щонайменше кількадесят Т-62М та Т-62МВ зі зберігання на базах.

Танк у 1962 році був прийнятий на озброєння Радянської армії під позначенням Т-62А «Об’єкт 165». Модернізований варіант танка Т-62 з комплексом керованого озброєння «Шексна» отримав позначення Т-62М. Модернізований варіант танка Т-62М з встановленим навісний динамічним захистом і без додаткового броньованого захисту башти, і корпусу отримав позначення Т-62МВ.

"В нацистській Німеччині також вигадували "чудо-зброю": Зеленський розповів, про що свідчить нова божевільна заява окупантів

четвер, 19 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що пропагандистські заяви РФ про використання нової "дивовижної зброї" свідчать про повний провал вторгнення в Україну. Про це він заявив у відеозверненні, передають Патріоти України. . "Сьогодні один ...

Пішли вслід за "русским военным кораблем": ЗСУ знищили окупантів разом із технікою (відео)

середа, 18 травень 2022, 23:50

У середу, 18 травня, українські десантники ударили по позиціях ворога та знищили бойову машину піхоти разом з окупантами. Кадри з безпілотника стали підтвердженням гарної роботи українських артилеристів. Розгромили російських фашистів на одному з напря...