
На Донбасі російські окупанти почали створення електронної бази даних осіб, які не здали українські паспорти. Про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на дані Головного розвідувального управління, передають Патріоти України.
За інформацією розвідки, терористи на окупованих територіях почали погрожувати громадянам, які відмовилися отримувати паспорти самопроголошених республік.
“Для створення електронної бази уточнюється облік місцевих жителів, які не здали паспорти громадян України в обмін на реєстраційні документи квазіутворень”, – зазначили в оборонному відомстві.
Так, пенсіонерам були розіслані листи, в яких містяться погрози припинити виплату пенсій з березня 2020 року за умови відсутності у них документа, що підтверджує вилучення українського паспорта.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...