Мордор як останній прихісток негідників: Оточення Лукашенка вело переговори з Кремлем про втечу до Росії, - Bloomberg

Оточення Лукашенка цікавить можливість втечі в разі, якщо їхній лідер буде відсторонений від влади.

Оточення президента Білорусі Олександра Лукашенка вивчає можливості втечі до Росії. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на два джерела в Москві, передають Патріоти України.

За словами співрозмовників агентства, поки Лукашенко каже, що не має планів залишати РБ, люди з його оточення зв’язуються зі своїми кремлівськими контактами. Оточення Лукашенка цікавить можливість втечі в разі, якщо їхній лідер буде відсторонений від влади.

Три джерела Bloomberg розповіли, що деякі чиновники в Кремлі побоюються, що Лукашенко не втримається на президентській посаді. Ще один співрозмовник зазначив, що деякі російські чиновники вважають жорстке придушення опозиції не конструктивним. При цьому вони не виключають, що така політика може допомогти Лукашенку в короткостроковій перспективі.

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...