Мордор казиться: У Чечні затримано 25 осіб за поширення фотожаби з Кадировим, хапали навіть дітей

У кількох населених пунктах Чечні затримали щонайменше 25 осіб, серед яких є і підлітки шкільного віку через поширення фотоколлажа, на якому глава республіки Рамзан Кадиров зображений в одіянні православного священика. Про це пише «Кавказ.Реаліі», зазначають Патріоти України.
11 осіб затримано в м Шалі (від школярів до 62-річного таксиста), в с. Герменчук затримали чотирьох (двох школярів і двох молодих людей 25-30 років), ще десять осіб були взяті в сусідньому Курчалоєвському районі.
Співробітники поліції забирали не тільки тих, хто розсилав колаж, але і одержувачів. Всіх доставили в ІТТ відділу МВС по Шалінському району, де затримані провели ніч. Як пише видання, на них не склали протоколи затримання, але застосували проти них силу.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...