Мордор казиться: У Чечні затримано 25 осіб за поширення фотожаби з Кадировим, хапали навіть дітей

У кількох населених пунктах Чечні затримали щонайменше 25 осіб, серед яких є і підлітки шкільного віку через поширення фотоколлажа, на якому глава республіки Рамзан Кадиров зображений в одіянні православного священика. Про це пише «Кавказ.Реаліі», зазначають Патріоти України.
11 осіб затримано в м Шалі (від школярів до 62-річного таксиста), в с. Герменчук затримали чотирьох (двох школярів і двох молодих людей 25-30 років), ще десять осіб були взяті в сусідньому Курчалоєвському районі.
Співробітники поліції забирали не тільки тих, хто розсилав колаж, але і одержувачів. Всіх доставили в ІТТ відділу МВС по Шалінському району, де затримані провели ніч. Як пише видання, на них не склали протоколи затримання, але застосували проти них силу.

Нещасні навіть не почули сигнал тривоги: Окупанти у Харкові вдарили ракетою по будинку, де жили люди з вадами слуху

четвер, 18 серпень 2022, 0:28

Російські окупанти вночі, 17 серпня, ракетою обстріляли гуртожиток. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не могли почути сигнал повітряної тривоги. Про це повідомила радниця голови Харківської облради, волонтерка Натал...

"Озбройте Україну, доки не пізно": Американські дипломати, експерти і військові закликали Байдена діяти рішучіше

середа, 17 серпень 2022, 23:42

Близько 20 експертів і фахівців з національної безпеки закликали США поставити Україні більше зброї, заявивши, що війна знаходиться в "вирішальному моменті". У статті для The Hill вони заявили, що бездіяльність означає "ненавмисне виривання поразки з п...