Мордор казиться: У Чечні затримано 25 осіб за поширення фотожаби з Кадировим, хапали навіть дітей

У кількох населених пунктах Чечні затримали щонайменше 25 осіб, серед яких є і підлітки шкільного віку через поширення фотоколлажа, на якому глава республіки Рамзан Кадиров зображений в одіянні православного священика. Про це пише «Кавказ.Реаліі», зазначають Патріоти України.
11 осіб затримано в м Шалі (від школярів до 62-річного таксиста), в с. Герменчук затримали чотирьох (двох школярів і двох молодих людей 25-30 років), ще десять осіб були взяті в сусідньому Курчалоєвському районі.
Співробітники поліції забирали не тільки тих, хто розсилав колаж, але і одержувачів. Всіх доставили в ІТТ відділу МВС по Шалінському району, де затримані провели ніч. Як пише видання, на них не склали протоколи затримання, але застосували проти них силу.

У ВМСУ уточнили, скільки російських боєздатних кораблів лишилося у Чорному морі

неділя, 24 вересень 2023, 6:49

Для Росії важливо вберегти вцілілі кораблі, оскільки вони знадобляться окупантам для забезпечення логістики в разі остаточного знищення Кримського мосту. На початку повномасштабного російського вторгнення кількість кораблів Чорноморського флоту РФ стан...

Стефанчук пояснив, як Шуфрича можна позбавити депутатського мандата

неділя, 24 вересень 2023, 6:32

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, за яких умов можна позбавити депутатського мандата звинуваченого у держзраді Нестора Шуфрича. Про це Стефанчук розповів в інтерв’ю Радіо Свобода. . Він нагадав, що механізми для позбавлення депутата ВР ...