Мордор казиться: У Чечні затримано 25 осіб за поширення фотожаби з Кадировим, хапали навіть дітей

У кількох населених пунктах Чечні затримали щонайменше 25 осіб, серед яких є і підлітки шкільного віку через поширення фотоколлажа, на якому глава республіки Рамзан Кадиров зображений в одіянні православного священика. Про це пише «Кавказ.Реаліі», зазначають Патріоти України.
11 осіб затримано в м Шалі (від школярів до 62-річного таксиста), в с. Герменчук затримали чотирьох (двох школярів і двох молодих людей 25-30 років), ще десять осіб були взяті в сусідньому Курчалоєвському районі.
Співробітники поліції забирали не тільки тих, хто розсилав колаж, але і одержувачів. Всіх доставили в ІТТ відділу МВС по Шалінському району, де затримані провели ніч. Як пише видання, на них не склали протоколи затримання, але застосували проти них силу.

Хіти тижня. Не один злочин на руках: Скандальну Штепу підозрюють у вбивстві офіцера СБУ (документ)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:35

Колишня мерка Слов'янська Неля Штепа підозрюється у вбивстві офіцера Служби безпеки України Геннадія Беліченка, яке було скоєно 13 квітня 2014 року поблизу села Семенівка Донецької області, передають Патріоти України. Як повідомляє група "Інформаційний...

Не ті пісні: Нігерійського співака стратять за образу пророка Мухаммада

вівторок, 11 серпень 2020, 0:30

Нігерійський музикант Яхья Шаріф-Амін, 22 років, визнаний судом північного штату Кано винним в образі пророка Мухаммада, яке той нібито вчинив за допомогою складеної їм пісні. Співака засудили до смертної кари. Сам юнак своєї провини не заперечує і про...