​Мордор ніколи не відчепиться, поки Україна не в НАТО: Кравчук розповів про секретний документ РФ, котрий Єльцин показав йому 1993-го

Намагання поглинути Україну з боку Москви тривали безперервно на протязі й пострадянської доби, зазначають Патріоти України. Навіть коли імперський хижа, після катастрофи 1991 року був набагато слабкішим ніж 2014-го, він злобно клацав зубами, намагаючись знов поглинути Україну. Один з характерних епізодів розповів перший президент на «Свободі слова Савіка Шустера».

Майже 30 років тому Держдума РФ затвердила документ, через який Україна досі загрожує небезпека.

"Відведення військ не змінює стратегічної політики Росії взагалі", - підкреслив Кравчук. Він зазначив, що в 1993 році тодішній президент РФ Борис Єльцин показав йому важливий документ, який був затверджений Державною Думою Російської Федерації.

"Там написано:" Україна була, є і буде в системі стратегічних інтересів Росії "... Це основа російської політики", - розповів колишній президент.

Саме тому, з його слів, не варто радіти відведення військ РФ від кордонів України і анексованого Криму. Кремль в будь-який момент може повернути солдатів назад або навіть почати нове вторгнення. Доки залишається в силі вказаний документ, Москва точно не залишить Київ у спокої.

Леонід Макарович підкреслив, що для Росії важливо повністю контролювати зовнішню політику України. Влада Росії, з його слів, все ще "мислить імперськими категоріями", хоча після розпаду СРСР вже минуло майже три десятка років. "Як сказав Солженіцин, у Росії немає друзів. У неї або вороги, або холуї. Сьогодні Україна - ворог", - констатував Кравчук.

"Старий "п*рдун": Відомий український телеведучий запропонував оригінальний спосіб вбивства Путіна

понеділок, 8 серпень 2022, 0:25

Відомий український телеведучий родом з РФ Олексій Суханов в черговий раз розкритикував російського диктатора Путіна за розв'язану проти України повномасштабну війну. В інтерв'ю Дмитру Гордону Суханов назвав Путіна п*рдуном і висловив упевненість, що т...

Повітряні сили ЗСУ повідомили про "прильоти" ракет по військових об'єктах на Вінниччині, є постраждалі

понеділок, 8 серпень 2022, 0:14

Збройні Сили України повідомили, що по Вінниччині вдарили російські ракети. Поцілили в декілька військових об'єктів. Відповідну інформацію повідомило 7 серпня командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Саме в цей день в Україні відзна...