Мордор повертається до витоків: У Росії планують повернути "смертну кару", яка нібито є "історично природною"

У Росії планують повернути «смертну кару», яка є «історично природною» на думку влади. За повернення смертної кари у Росії виступають як депутати Держдуми, так і вищі чиновники путінської адміністрації, передають Патріоти України.

На думку Валерія Зорькіна, запровадження мораторію на найвищу міру покарання свого часу стало поступкою цінностям, які "не властиві російській національній правосвідомості", і це питання досі не закрите. Однак такий розвиток подій малоймовірний, поки існує практика умисних вбивств, зазначив голова КС у своїй новій книзі «Конституційне правосуддя: процедура та сенс», опублікованій на сайті інстанції. Увагу на публікацію звернула газета "Комерсант".
Він пояснив, що рішення Конституційного суду, яке унеможливлює застосування виняткового заходу покарання в Росії на нинішньому історичному етапі, не виключає повернення смертної кари в майбутньому. Мораторій на смертну кару в Росії було введено 16 квітня 1997 року, він діє з того моменту, як РФ вступила до Ради Європи. Останній смертний вирок у РФ був виконаний у 1996 році.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...