Мордор повертається до витоків: У Росії планують повернути "смертну кару", яка нібито є "історично природною"

У Росії планують повернути «смертну кару», яка є «історично природною» на думку влади. За повернення смертної кари у Росії виступають як депутати Держдуми, так і вищі чиновники путінської адміністрації, передають Патріоти України.

На думку Валерія Зорькіна, запровадження мораторію на найвищу міру покарання свого часу стало поступкою цінностям, які "не властиві російській національній правосвідомості", і це питання досі не закрите. Однак такий розвиток подій малоймовірний, поки існує практика умисних вбивств, зазначив голова КС у своїй новій книзі «Конституційне правосуддя: процедура та сенс», опублікованій на сайті інстанції. Увагу на публікацію звернула газета "Комерсант".
Він пояснив, що рішення Конституційного суду, яке унеможливлює застосування виняткового заходу покарання в Росії на нинішньому історичному етапі, не виключає повернення смертної кари в майбутньому. Мораторій на смертну кару в Росії було введено 16 квітня 1997 року, він діє з того моменту, як РФ вступила до Ради Європи. Останній смертний вирок у РФ був виконаний у 1996 році.

Колись про це знімуть пригодницький фільм: В СБУ розповіли, як їм вдалось проникнути у лави ССО РФ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:00

Речник СБУ Артем Дехтяренко на брифінгу щодо результатів розслідування диверсії на складах боєприпасів у Сватовому 2015 року заявив, що весь ланцюг причетних вдалося встановити завдяки агентурному проникненню у лави російських спецпризначенців. . Пряма...

В Україні ліквідували окупанта з позивним "Грузин", який міг бути причетний до підриву Каховської ГЕС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:59

Справедливе покарання за участь у злочинній війні проти України отримав 35-річний окупант Піцхелаурі Арсен Георгійович (позивний "Грузін"). Його було ліквідовано 17 вересня 2023 року, передають Патріоти України. Дата народження пособника Кремля – 24.03...