Мордор використав практично всі резерви найбільш боєздатних військ

Всі резерви військ, що формувалися росією для першого удару по Україні, вже введені на територію нашої держави.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк:
"Все, що формувалося для першого удару, вже введено. Останні резерви кидаються зараз туди, де Операція об’єднаних сил. Буквально 3 дні назад бачив там введення нових груп. Тут ми бачимо пересування одного-двух резервів, поки інших не бачимо. Ми знаємо що формуються відповідні резервні частини, проводиться в росії частково прихована мобілізація, противник намагається наростити сили, щоб продовжити виконання задачі".
За його словами, оскільки підготовлені резерви закінчуються, ворог переходить до створення смуг оборони, щоб ми не могли його легко вибити.
"В Київській області вони в основному закріпилися. Роблять смугу, очікуючи резерви. По півдню в багатьох місцях вони також закріпляються. По сходу, де вийшли до наших позицій, також закріпляються".
Щодо ситуації у Київській області він повідомив, що противник чекає на поповнення, а наші захисники вже нарощують свої сили.

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...

Зовсім не мирні наміри: В ISW пояснили, навіщо міністр оборони РФ телефонував очільнику Пентагону

субота, 13 липень 2024, 15:20

Міністр оборони Росії Андрій Бєлоусов використав телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном, 12 липня, щоб повторити російські погрози. Він, зокрема, намагався змусити США відмовитися від підтримки України. Про це пише ISW, передають Пат...