
Сьогодні, 28 червня, український Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими провів черговий обмін за формулою 17 на 15. Про цеповідомляє пресслужба Головного управління розвідки України, передають Патріоти України.
Як стало відомо, в Україну повертаються 16 військовослужбовців, а саме два офіцери та 14 солдатів. Також, згідно з офіційним повідомленням, звільнено одну цивільну. "П'ятеро звільнених — тяжко поранені, які потребують негайного лікування", — уточнили в ГУР.
Зі свого боку, видання "Українська правда" з посиланням на власного кореспондента, який був присутній під час обміну, передає, що додому повертаються морпіхи, піхотинці та десантники. Дехто з них потрапив у полон до окупантів ще два місяці тому.
Поранених полонених вивозили на територію Російської Федерації, потім у тимчасово окупований Крим, де вони перебували в лікарнях. "Кажуть, умови були прийнятні. Проте не було зв'язку з рідними", — пише українське видання. Також уточнюється, що обмін відбувся на кордоні Херсонської та Миколаївської областей.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....