Морпіхи ЗСУ освоїли маломірні човни Wing від Пентагону

В лютому цього року наші ВМС отримали від США 70 таких човнів

Інструктаж проводили американські фахівці

Військовослужбовці окремих бригад морської піхоти пройшли двотижневий курс підготовки інструкторів по використанню маломірних катерів типу Wing, повідомляють Патріоти України з посиланням на АрміяInform.

Цей курс відбувався в Миколаєві, його проводили американські інструктори. Наші морські піхотинці при цьому вивчали, як підготувати катер до виходу, правильно транспортувати, управляти та експлуатувати на воді.

Наші морпіхи готуться до фінального випробування

Іспит під час фінального заняття для українських морських піхотинців виглядав наступним чином.

Наші морпіхи мали за відведений час підготувати човен до експлуатації, подолати бігом дистанцію в три кілометри з човном на плечах та спуск його на воду.

Наші морські піхотинці виконують марш-кидок з човнами на плечах

Далі — проходження дистанції на воді, під час якої човен кілька разів перевертали. У цих обставинах військові мали швидко повернутися на борт і якнайшвидше дістатися берега.

Кожен такий етап мав визначені дедлайни для проходження випробувань, правильність виконання перевіряли американські інструктори.

Спуск на воду човнів типу Wing

Після завершення курсу військовослужбовці отримають сертифікати і готуватимуть екіпажі катерів типу Wing вже у своїх підрозділах.

У майбутньому має відбутись ще один такий курс, але вже ускладнений наявністю додаткового спорядження та зброї, засобів захисту, та з використанням спеціальних двигунів.

Такі курси спрямовані скоріше на виховання лідерських якостей в інструкторів морської піхоти України

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...