
"Наступного року плануємо реалізувати низку масштабних проєктів. Зокрема, укомплектувати бригади й окремі батальйони морської піхоти цифровими засобами зв’язку виробництва компанії L3Harris Technologies (з урахуванням матеріально-технічної допомоги) на 100%", - зазначив Євген Степаненко.
Також він додав, що Міноборони планує організувати "процедуру укладення офсетного договору" з L3Harris. В ньому мають бути прописані окремі пункти, що дозволять Збройним силам більш ефективно та широко застосовувати американські радіостанції.

Нагадаємо, українським силовим підрозділам (ЗСУ, НГУ та ДПСУ), в рамках програми безпекової допомоги від Уряду США, вже кілька років постачаються короткохвильові станції Falcon ІІ та надсучасні Falcon ІІI КВ і УКВ діапазонів. Також ЗСУ отримали більш потужні багатодіапазонні багатоцільові радіостанції, які дозволяють вести роботу в будь-яких частотних діапазонах і режимах, включаючи супутниковий.
На початок цього року Україна отримала засобів зв'язку виробництва L3Harris Technologies на $230 млн. За попередніми планами, цього року відбудуться постачання радіостанцій на суму у ще приблизно $70 млн.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...