Морську піхоту ЗСУ повністю переоснастять новітніми американськими радіостанціями L3Harris

В постачанні американських цифрових радіостанцій морпіхам ураховується військова допомога Уряду США.

За словами командувача Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України генерал-майора Євгена Степаненка, це переоснащення стане одним із низки масштабних проектів, що заплановані на наступний рік, передають Патріоти України.

"Наступного року плануємо реалізувати низку масштабних проєктів. Зокрема, укомплектувати бригади й окремі батальйони морської піхоти цифровими засобами зв’язку виробництва компанії L3Harris Technologies (з урахуванням матеріально-технічної допомоги) на 100%", - зазначив Євген Степаненко.

Також він додав, що Міноборони планує організувати "процедуру укладення офсетного договору" з L3Harris. В ньому мають бути прописані окремі пункти, що дозволять Збройним силам більш ефективно та широко застосовувати американські радіостанції.

Зокрема, мова йде про створення в Україні сертифікаційного центру з обслуговування та ремонту поставлених радіостанцій Harris та розробку й виготовлення конструкторської документації для встановлення американських засобів зв'язку на "рухомі засоби" Збройних сил.

Нагадаємо, українським силовим підрозділам (ЗСУ, НГУ та ДПСУ), в рамках програми безпекової допомоги від Уряду США, вже кілька років постачаються короткохвильові станції Falcon ІІ та надсучасні Falcon ІІI КВ і УКВ діапазонів. Також ЗСУ отримали більш потужні багатодіапазонні багатоцільові радіостанції, які дозволяють вести роботу в будь-яких частотних діапазонах і режимах, включаючи супутниковий.

На початок цього року Україна отримала засобів зв'язку виробництва L3Harris Technologies на $230 млн. За попередніми планами, цього року відбудуться постачання радіостанцій на суму у ще приблизно $70 млн.

Джерело: Defence Express

В Єревані щось наплутали: У Карабасі вірмени спалили рідне село, щоб не дісталося азербайджанцям, потім з'ясувалось, що згарище залишається під контролем невизнаної НКР

четвер, 26 листопад 2020, 20:09

Селянам доведеться починати все з початку... Жителі села Чарактар у Нагірному Карабасі спалили повністю свої будинки, щоб ті не дісталися Азербайджану. Але потім з'ясувалося, що за домовленостями, це село залишається за невизнаною республікою Нагірного...

От таке "Вставание с колен" та "Не смешите мои Искандеры": Кривавий "кухар Путіна" благає ЄС зняти з нього санкції

четвер, 26 листопад 2020, 19:45

Євген Пригожин також вимагає пред'явити йому документи, що послужили підставою для введення санкцій проти нього. Російський бізнесмен Євген Пригожин, якого називають «кухарем Путіна», просить Європейський союз скасувати накладені на нього персональні с...