Морську піхоту ЗСУ повністю переоснастять новітніми американськими радіостанціями L3Harris

В постачанні американських цифрових радіостанцій морпіхам ураховується військова допомога Уряду США.

За словами командувача Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України генерал-майора Євгена Степаненка, це переоснащення стане одним із низки масштабних проектів, що заплановані на наступний рік, передають Патріоти України.

"Наступного року плануємо реалізувати низку масштабних проєктів. Зокрема, укомплектувати бригади й окремі батальйони морської піхоти цифровими засобами зв’язку виробництва компанії L3Harris Technologies (з урахуванням матеріально-технічної допомоги) на 100%", - зазначив Євген Степаненко.

Також він додав, що Міноборони планує організувати "процедуру укладення офсетного договору" з L3Harris. В ньому мають бути прописані окремі пункти, що дозволять Збройним силам більш ефективно та широко застосовувати американські радіостанції.

Зокрема, мова йде про створення в Україні сертифікаційного центру з обслуговування та ремонту поставлених радіостанцій Harris та розробку й виготовлення конструкторської документації для встановлення американських засобів зв'язку на "рухомі засоби" Збройних сил.

Нагадаємо, українським силовим підрозділам (ЗСУ, НГУ та ДПСУ), в рамках програми безпекової допомоги від Уряду США, вже кілька років постачаються короткохвильові станції Falcon ІІ та надсучасні Falcon ІІI КВ і УКВ діапазонів. Також ЗСУ отримали більш потужні багатодіапазонні багатоцільові радіостанції, які дозволяють вести роботу в будь-яких частотних діапазонах і режимах, включаючи супутниковий.

На початок цього року Україна отримала засобів зв'язку виробництва L3Harris Technologies на $230 млн. За попередніми планами, цього року відбудуться постачання радіостанцій на суму у ще приблизно $70 млн.

Джерело: Defence Express

"Кремль заставил Европу выйти из угла и вспомнить о своих генах. Она начинает разрушать индустрию по осуществлению интересов российской системы на мировой сцене", - Шевцова

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:28

"Европа нужна России, как воздух. Европа для России - экономический ресурс и поставщик технологий. Европа - дом для российского правящего класса, который вместе с западными лоббистами создал механизм приватизации отечественной природной ренты", - пише ...

Зупинився у люксовому номері: Зеленський заселився на Закарпатті в елітний санаторій (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 14:22

Президент Володимир Зеленський відправився на відпочинок на Закарпаття, він зупинився в одному з кращих санаторних комплексів регіону "Деренівська Купіль", який розташований у селі Нижнє Солотвино. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Pavlovsk...