Московська фірма похвалилася виконаним замовленням: Знайшли докази того, що палац під Геленджиком належить Путіну

Московська фірма Аерокомплекс, яка оснащує аеропорти наземним обладнанням, випадково підтвердила, що «палац» під Геленджиком є резиденцією президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляють "Открытые медиа", передають Патріоти України.

На головній сторінці сайту компанії було зазначено, що Аерокомплекс встановлював радіотехнічне обладнання «на вертолітних майданчиках резиденцій президента РФ Бочаров струмок, Ново-Огарьово, Прасковіївка». Прасковіївка - найближче до «палацу Путіна» село.

Після резонансу в ЗМІ з сайту Аерокомплексу прибрали згадку про «вертолітні майданчики президента», але попередня версія збереглася у веб-архіві.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Путін «не має жодного відношення до цього об'єкта» і сказав, що «всі питання треба адресувати компанії». За інформацією Открытых медиа, вертолітний майданчик розташований у спеціальній безпольотній зоні, закритій для повітряних суден усіх класів.

РНБО застосувала найсуворіші санкції проти 10 генералів-зрадників України

п’ятниця, 26 лютий 2021, 19:51

"Про застосування безпосередньо санкцій… Ми розглядали усіх посадових осіб вищого офіцерського складу, які зрадили нашу державу – було ухвалене рішення відносно 10 осіб. Вони усі позбавлені усіх держнагород та звань, жодного українського звання немає. ...

Атака була недвозначним "натяком": Байден наказав розбомбити іранських друзів Путіна в Сирії

п’ятниця, 26 лютий 2021, 19:45

США завдали авіаудару в Сирії по будівлі, пов'язаній з проіранськи ополченням, яке підтримує Дамаск. Про це повідомляє Politico з посиланням на представника Міністерства оборони. За його даними, наказ завдати ракетного удару віддав президент Джозеф Бай...