"Московська навала!": У мережі згадали, як "відбили" Харків від сепаратистів (фото)

П'ять років тому була проведена перша успішна операція зі звільнення від "московської навали" сходу України. Ці події пригадав у Facebook директор департаменту комунікацій в МВС Артем Шевченко і опублікував відповідні фото, повідомляють Патріоти України.

"Ще до офіційного проголошення АТО... під час силової операції була звільнена від сепаратистів Харківська обласна держадміністрація", — написав він.

Шевченко нагадав, що в операції брали участь сили восьмого окремого полку спеціального призначення "Ягуар" Національної гвардії України рішенням міністра Арсена Авакова під керівництвом тодішнього командувача НГУ Степана Полторака.

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...

"Цей бізнес втрачено для Путіна": Видобуток газу в Росії впав на 26%, - ЗМІ

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:25

Видобуток газу в Росії цього року впав до рівня, небаченого з 1970-х років. Державний енергетичний гігант Російської Федерації "Газпром" повідомив у своєму останньому звіті, що видобуток газу в першій половині 2023 року становив 179,45 мільярда кубічни...