Московське хамство як науковий аргумент. "Укрусь" або "Русукра": Офіційна речниця МЗС РФ Захарова принизила Україну, відповідаючи на закид у крадіжці Росією чужої історії

Речниця МЗС Росії Марія Захарова відповіла на звинувачення заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара в крадіжці Росією "історії України-Русі".

Відповідний коментар вона опублікувала в своєму Facebook, зазначивши, що Росія хоче "вбити клин у злочинне переписування історії".

"Що стосується "України-Русі", то хотілося б уточнити дати початку і закінчення існування цієї Малоросійської Гіпербореї. Пропоную МЗС України для зручності і ємності наступного разу використовувати для позначення цього міфологізму такі назви: Укрусь або Русукра", – написала Захарова.

Також, як повідомляє "MK.ru", на ситуацію відреагував член Ради Федерації Франц Клінцевич, назвавши думки Боднара "неосвіченою русофобією", а його самого "неадекватним".

"Думаю, що з такими кадрами президенту України Володимиру Зеленському важко буде розраховувати на поліпшення відносин із Росією", – зазначив він.

У ЗСУ знов втрати на Донбасі - штаб ООС

четвер, 9 квітень 2020, 20:34

В результаті ворожого обстрілу загинув захисник України. В результаті обстрілу ворожих на Донбасі у четвер, 9 квітня, загинув український військовослужбовець, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу штабу ООС. . Терористи продовжуют...

Після російського полону: Відремонтовані бронекатери «Нікополь» і «Вишгород» спустили на воду

четвер, 9 квітень 2020, 19:10

У Миколаєві 9 квітня, на суднобудівному заводі завершили ремонт малих броньованих артилерійських бронекатерів «Нікополь» і «Вишгород». Обидва катери спустили на воду, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу «Укроборопрому». . На кате...