Московське хамство як науковий аргумент. "Укрусь" або "Русукра": Офіційна речниця МЗС РФ Захарова принизила Україну, відповідаючи на закид у крадіжці Росією чужої історії

Речниця МЗС Росії Марія Захарова відповіла на звинувачення заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара в крадіжці Росією "історії України-Русі".

Відповідний коментар вона опублікувала в своєму Facebook, зазначивши, що Росія хоче "вбити клин у злочинне переписування історії".

"Що стосується "України-Русі", то хотілося б уточнити дати початку і закінчення існування цієї Малоросійської Гіпербореї. Пропоную МЗС України для зручності і ємності наступного разу використовувати для позначення цього міфологізму такі назви: Укрусь або Русукра", – написала Захарова.

Також, як повідомляє "MK.ru", на ситуацію відреагував член Ради Федерації Франц Клінцевич, назвавши думки Боднара "неосвіченою русофобією", а його самого "неадекватним".

"Думаю, що з такими кадрами президенту України Володимиру Зеленському важко буде розраховувати на поліпшення відносин із Росією", – зазначив він.

Нещасні навіть не почули сигнал тривоги: Окупанти у Харкові вдарили ракетою по будинку, де жили люди з вадами слуху

четвер, 18 серпень 2022, 0:28

Російські окупанти вночі, 17 серпня, ракетою обстріляли гуртожиток. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не могли почути сигнал повітряної тривоги. Про це повідомила радниця голови Харківської облради, волонтерка Натал...

"Озбройте Україну, доки не пізно": Американські дипломати, експерти і військові закликали Байдена діяти рішучіше

середа, 17 серпень 2022, 23:42

Близько 20 експертів і фахівців з національної безпеки закликали США поставити Україні більше зброї, заявивши, що війна знаходиться в "вирішальному моменті". У статті для The Hill вони заявили, що бездіяльність означає "ненавмисне виривання поразки з п...