Москва активізувала всю свою агентуру в США, - Піонтковський

Політолог та публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю журналістці Олені Трибушній заявив, що Москва активізувала всю свою агентуру в США, передають Патріоти України.

«Москва активізувала всю свою агентуру у Сполучених Штатах, всіх своїх важковаговиків. Вийшла ціла низка статей, основна думка яких спрямована проти політики адміністрації Байдена і персонально, насамперед, проти міністра оборони Ллойда Остіна та Байдена», — заявив він.

За словами Піонтковського, Остіна прямо критикують за його висловлювання в Києві 25 квітня про те, що мета США у цій війні — перемога України, відновлення її територіальної цілісності та ослаблення Росії настільки, щоб вона не могла повторити більше подібної агресії.

«Ця позиція зазнає атак всієї путінської агентури, і досить серйозно. Не знаю, наскільки курована ця атака, і чи пов'язані з нею зволікання з допомогою, яке ми бачимо», — зазначив політолог.

Він додав, що «моментом істини» стане третя нарада котнактної групи Рамштайн, яка відбудеться 15 червня. «Думаю, Остін зробить огляд усіх європейських сил, потрясе за комір європейські країни і, найголовніше, — нам скажуть, що послали в Україну Сполучені Штати», — уточнив він.

"Що за приколи? Не брешіть!": Росіянка не повірила, що її чоловіка-окупанта ліквідували в Україні (аудіо)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:29

"Алло, добрий день! Нехаєнко Євген Васильович ким вам доводиться?" – сказав у слухавку один із воїнів. "Що за приколи?" – відповіла жінка, не поспішаючи дізнатися, що трапилося із чоловіком. "Хто це?" – продовжила вона. "Збройні сили України. Це чолові...

Від публічного зґвалтування рятують тільки офіцерські погони: Як кадирівці "підвищують бойовий дух" в армії РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:15

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається не тільки панічний настрій через контрнаступ ЗСУ, але й неабияке пригнічення через вкрай жорсткі дії загороджувальних загонів. Складаються вони здебільшого з кадировців, ...