Москва активізувала всю свою агентуру в США, - Піонтковський

Політолог та публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю журналістці Олені Трибушній заявив, що Москва активізувала всю свою агентуру в США, передають Патріоти України.

«Москва активізувала всю свою агентуру у Сполучених Штатах, всіх своїх важковаговиків. Вийшла ціла низка статей, основна думка яких спрямована проти політики адміністрації Байдена і персонально, насамперед, проти міністра оборони Ллойда Остіна та Байдена», — заявив він.

За словами Піонтковського, Остіна прямо критикують за його висловлювання в Києві 25 квітня про те, що мета США у цій війні — перемога України, відновлення її територіальної цілісності та ослаблення Росії настільки, щоб вона не могла повторити більше подібної агресії.

«Ця позиція зазнає атак всієї путінської агентури, і досить серйозно. Не знаю, наскільки курована ця атака, і чи пов'язані з нею зволікання з допомогою, яке ми бачимо», — зазначив політолог.

Він додав, що «моментом істини» стане третя нарада котнактної групи Рамштайн, яка відбудеться 15 червня. «Думаю, Остін зробить огляд усіх європейських сил, потрясе за комір європейські країни і, найголовніше, — нам скажуть, що послали в Україну Сполучені Штати», — уточнив він.

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....