Москва аплодує стоячи: Зусиллями лише одного сенатора загальмована допомога Україні від США у $40 млрд

Законодавеця з незрозумілих широкому загалу причин не влаштував компроміс на котрий погодились його колеги по опозиції. Процес допомоги Україні загальмував щонайменше на тиждень

Як повідомляє Politico, демарш лише одного сенатора-республіканця загальмував виділення допомоги Україні. Так у Конгресі США намагалися завершити прийняття життєдайного для України законопроєкту ще на цьому тижні передають Патріоти України.

Перший крок зробила Палата представників, ухваливши цей законопроєкт 11 травня. 13 травня лідери демократів і республіканців намагалися домовитися про пришвидшене прийняття цього законопроєкту в Сенаті.

Втім, ці зусилля були блоковані проросійським сенатором-республіканцем Рендом Полом, який вимагає включити в законопроєкт норму про призначення спеціального федерального наглядового органу, який би слідкував би за використанням цих коштів.

Сенатора не влаштувала компромісна пропозиція викласти цю пропозицію в окремій поправці – він вимагає включити її в законопроєкт до його ухвалення.

Через це прийняття законопроєкту було перенесено на наступний тиждень. На початку тижня Сенат розгляне пропозицію Ренда Пола, і лише потім зможе розглянути законопроєкт по суті. Проте, якщо Сенат ухвалить цю чи іншу правку, законопроєкт повернеться в Палату представників на додаткове голосування, що ще більше затри має надання допомоги Україні.

Військовий експерт спрогнозував, на скільки часу росіянам вистачить крилатих ракет

субота, 28 травень 2022, 12:30

Російські агресори в ході війни проти України на даний момент вже використовували більше половини запасу крилатих ракет. Про це в коментарі порталу "Новий час" розповів Антон Міхненко - військовий експерт і редактор англомовного журналу Ukrainian Defen...

"Своїх бросаєм": Командири окупантів забороняють евакуйовувати поранених, переживаючи за техніку

субота, 28 травень 2022, 12:20

Керівництво російських окупантів більше береже техніку, аніж своїх солдатів. Адже за втрату техніки на них очікує відповідальність, а от людей їм не шкода, передають Патріоти України. Саме з цим і пов'язана проблема із забезпеченням окупаційних підрозд...