Москва готується до "нормандського саміту", або Забудьте про Крим: Голова Держдуми Володін "зановоросив", погрожуючи Україні "відділенням декількох областей"

Голова Держдуми Російської Федерації В'ячеслав Володін 30 листопада на сайті Держдуми заявив, що Україні загрожує "відділення декількох областей". Друга-третя людина в ієрархії недоімперії продемонструвала "жорсткий курс" через зрив українцями виступу проросійських "представників Криму" на форумі ООН з питань меншин, який відбувся в Женеві, зазначають Патріоти України.

"Націоналізм, утиск малих народів може привести до виходу зі складу України ряду областей. Це потрібно розуміти владі України та не допускати порушення прав і свобод етнічних груп, що проживають на території країни", - зазначив він.

Володін заявив, що права нацменшин в Україні нібито постійно порушують.

Хіти тижня. "Донбасс "открывает" глаза, или Милости просим в АД", - Степова

п’ятниця, 7 травень 2021, 14:00

"Сегодня будет очень сложный текст. Многогранный. В нем в очередной раз переплетется современная российско-украинская война, история СССР, мораль, память, совесть", - пише у своєму блозі Олена Степова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Вообще,...

"Мощные залпы и попадания. Дым валит…": На околицях окупованого Донецька не вщухають потужні обстріли

п’ятниця, 7 травень 2021, 13:15

Під тимчасово непідконтрольним українському уряду Донецьком сьогодні, 7 травня, тривають важкі обстріли. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України. «Путиловка слышала сторону ЯБП. Дым валит… куда-то попали», — ...