Москва контролюватиме головні вузли: З'явилися карти розміщення російських "миротворців" у Карабасі

Російські військові стверджують, що будуть не тільки патрулювати лінію зіткнення, але і супроводжувати колони і вантажі.

Російські військові представили карти дислокації "миротворців" на території Нагірного Карабаху. Вони з'явилися в розпорядженні кремлівського інформаційного агентства РІА "Новости", після чого були опубліковані в Мережі, передають Патріоти України.

"Миротворці" РФ вже почали прибувати на територію Вірменії, після чого вони повинні встановити 16 спостережних пунктів на лінії розмежування і Лачинського коридору. На 4 опублікованих картах показано, де саме будуть розміщені російські військові і як вони будуть здійснювати контроль за дотриманням режиму припинення вогню. Росія буде контролювати головні вузли і точки, де може спалахнути конфлікт. Російські військові стверджують, що будуть не тільки патрулювати лінію зіткнення, але і супроводжувати колони і вантажі під час проходження території Нагірного Карабаху. Канали зв'язку з азербайджанськими і вірменськими військовими вже налагоджені, повідомив один з керівників російського Генштабу Сергій Рудський.

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...