Москва не отримає нічого: Порошенко підписав закон про безстроковий мораторій на виплату боргу РФ

Прийнятий закон поширюється тільки на виплату кредитів Російської Федерації і не зачіпає економічні відносини України з іншими країнами.

Президент підписав закон про безстроковий мораторій на виплату боргу Росії. Ілюстрація:www.hromadske.tv

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який робить тимчасовий мораторій на виплату євробондів за кредитом, наданим Україні Росією в грудні 2013 року, безстроковим. Даний законопроект був прийнятий на засіданні Верховної Ради 12 квітня 2016 року і відданий на підпис президенту. Мораторій діяв до 1 липня 2016 року, а тепер, згідно з поправкою, є безстроковим, повідомляється в проекті закону на сайті ВР, інформують Патріоти України.

Прийнятий закон поширюється тільки на виплату кредитів Російської Федерації і не зачіпає економічні відносини України з іншими країнами, зазначила заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Нагадаємо, що в 2013 році Росія надала президенту Віктору Януковичу кредит в розмірі 3 млрд доларів. Після втечі екс-президента України Київ наполягав на визнанні боргу комерційним з його подальшою реструктуризацією і списанням частини заборгованості.

Однак Росія, в свою чергу, зажадала визнати борг державним, а 17 лютого 2016 року подала позов до України в лондонський суд щодо боргу в 3 млрд доларів.

Хіти тижня. Новий порядок ще не діє, старий - вже ні: Через саботаж Міноборони заблоковані всі закупівлі для частин ЗСУ, - ЗМІ

п’ятниця, 25 червень 2021, 2:00

У Тарана з незрозумілих причин не змогли погодити три документи, щоб перевести постачання ЗСУ за новими вимогами уряду. Чи йдеться про грандіозну некомпетентність найвищих чиннів Міноборони, чи про свідомий саботаж, мають розбиратись компетентні органи

"Україна як держава не розуміє суті Європейського Союзу", - політолог Батозський

п’ятниця, 25 червень 2021, 0:22

Побоювання глави МЗС Дмитра Кулеби, що ініціативи з відновлення самітів між ЄС і Росією загрожують санкційній політиці, не мають під собою ґрунту. В Європейському Союзі на перший план завжди виносяться економічні, а не політичні питання. Україні слід р...