Москва не зможе більше шантажувати газом: Польща відмовляться від російського "блакитного палива"

З 2023 року Польща хоче повністю відмовитись від поставок російського газу. Про це повідомив представник польського уряду в області стратегічної енергетичної інфраструктури Петр Наїмський напередодні відкриття трубопроводу "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на Euractiv.

Наїмський висловив надію на те, що з 1 жовтня 2022 року повністю введуть в експлуатацію газопровід Baltic Pipe, який з'єднує норвезькі газові родовища з Данією і Польщею.

Після введення в експлуатацію потужність з транспортування газу складе 10 мільярдів кубометрів на рік.

"Ми не будемо продовжувати контракт з російським Газпромом. Польща перебуває в процесі диверсифікації джерел енергії. Обсяг газу, який ми будемо використовувати в Польщі, виросте приблизно на 50% до 2030 року або невдовзі після цього", - додав Наїмський.

За його словами, оскільки польська компанія Gaz-System будує інтерконнектори в сусідні країни, це дозволить імпортувати "весь необхідний для економіки обсяг газу з інших джерел, окрім Росії".

За допомогою Baltic Pipe та іншої інфраструктури Польща буде повністю пов'язана з західноєвропейськими ринками, в тому числі з товарними ринками.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...