Москва пробує обдурити Захід, що нібито "Україна сама на себе напала", - політолог

Росія намагається "відхреститись" від відповідальності за власні воєнні злочини. Окупанти розуміють, що вони не зможуть досягти успіху військовим шляхом, а тому – намагаються втекти від наслідків. Про це розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що росіяни намагаються переконати Захід, що Україна "сама напала на себе". "Але повірити в це дуже важко, адже як вірити тому, що умовний Пєсков чи Лукашенко стверджують, що "Буча – це інсценування британських спецслужб". Хто може вірити цим персонажам, яких зараз намагаються переконати у зворотньому, не знаю", – говорить Мусієнко.

Експерт стверджує, що далеко ходити не потрібно, свіжі кадри із Попасної – після атаки окупантів практично нічого не залишилось, місто зруйноване майже на 100%. Це все свіжі докази того, як воює Росія і що вона залишає по собі.

"Хто ж скидав багатотонні бомби на Маріуполь, ось ці ФАБ-1000, наприклад. Це все робили росіяни, ніхто не повірить, що це робили наші військові", – переконаний Олександр Мусієнко.

Ставлення європейців до України

"Гадаю, що у ЄС вже змінилась риторика і більшість людей розуміють справжню ситуацію. Це видно навіть по реакції самих громадян, я отримую від них повідомлення", – говорить експерт.

"І вони стверджують, що такого піднесення в бік України – не було ніколи. І воно відчувається у таких країнах, як Італія, наприклад – не зважаючи на зусилля нашої діаспори, такого не було", – додає Мусієнко.

Також змінилось ставлення до України й у Австрії – вона завжди була нейтральною, або й узагалі загравала із Росією, резюмує аналітик.

Джерело: 24 канал

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...