Москва спантеличена: Турецьких миротворців у Карабасі не буде, - Пєсков

Прем‘єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, президент Азербайджану Ільхам Алієв і президент Росії Володимир Путін не домовлялися про розміщення в Нагірному Карабасі турецьких військових. Про це заявив офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков, спростовуючи відповідну інформацію, передають Патріоти України із посиланням на "РИА Новости".

"Перебування турецьких солдатів не було погоджено. Йшлося про створення на азербайджанській території центру моніторингу. Це в Азербайджані, і це є предметом окремої домовленості", - пояснив Пєсков.

Раніше глави Росії, Вірменії та Азербайджану ухвалили спільну заяву про припинення вогню в Карабасі з 10 листопада. Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що в Нагірному Карабасі здійснюватиметься спільна миротворча місія Росії й Туреччини.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...