Москва спробувала "обнулити" українську державність на рівень палеозою, тобто Кравчука з Фокіним, - Оксана Забужко

Українська письменниця вважає, що Леонід Кравчук в 1990 році злякався протестів.

Відома письменниця Оксана Забужко вважає, що Росія спробувала використовувати главу української делегації в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кравчука і його колишнього першого заступника Вітольда Фокіна для "обнулення" України. Про це українка написала на своїй сторінці у Facebook, згадуючи про перший Майдан в 1990 році, передають Патріоти України.

"Я теж підозрюю, що свіжа спроба" обнулити "українську державність на рівень палеозою, тобто Кравчука з Фокіним, – це замовлення Москви. Ці двоє тоді були на доброму рахунку у Кремля", – зазначила Забужко.

Письменниця вважає, що в 1990 році Кравчук злякався українців, які вийшли на протест, більше, ніж Москви. "Тому через рік в Біловезькій пущі навідріз відмовився від "оновленого Союзу", попередньо заручившись результатами референдуму", – підкреслила вона.

Забужко зазначила, що зараз "Москва дає йому шанс виправити свої помилки і роззброїтися перед органами". "Це типово чекістське міфологічне мислення ще сталінського розливу. Але з цього сценарію нічого у них не вийде. Спізнилися, проїхали", – підсумувала письменниця.


Просто "геніальне" рішення: Голова "Роскосмосу" пропонує надрукувати грошей замість заморожених активів РФ (відео)

субота, 28 травень 2022, 23:00

Генеральний директор державної корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін запропонував надрукувати гроші замість заморожених за кордоном в межах санкцій проти РФ. Про це в суботу, 28 травня, він заявив в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 24", перед...

Україні передали стільки "Гарпунів", що можна потопити весь Чорноморський флот Росії, – речник Одеської ОВА

субота, 28 травень 2022, 22:48

Міжнародні партнери передали Україні протикорабельні ракети "Гарпун". В Одеські ОВА зазначили, що їх кількість може потопити весь чорноморський флот агресора. Ефективність ракети вже продемонстрували під час випробувальних пусків та у бойових умовах. П...