"Москва ставить демократію на коліна": У Зеленського жорстко відреагували на анексію РФ

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував офіційну анексію РФ захоплених областей України, передають Патріоти України.

Анексією окупованих територій України і погрозами ядерною зброєю Росія намагається поставити демократію на коліна, підкреслив в Twitter радник глави ОП Михайла Подоляка.

"Не хотіли ескалації? А ось вона. Анексією,"ядерними" погрозами і тотальною мобілізацією Росія говорить цивілізованому світу: "І що ви зі мною зробите?". Москва намагається поставити демократію на коліна. Продовжимо вести розмову про те, як не спровокувати і ні масштабувати війну?", - написав Подоляк.


У Новосибірську у виші замість лекції показали мультик про ядерну війну (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 18:52

В одному з вишів у російському Новосибірську замість лекції показали мультфільм про ядерну війну. Його супроводжувала "весела пісенька" на дитячу мелодію, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegram Управління стратегічних кому...

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...