Москва стверджує, що натяк зрозуміла: Шойгу оцінив маневри ядерних B-52 США над Україною з відпрацюванням удару по РФ

Відсутність "шапкозакидательного" настрою у головного вояки Путіна і обережні висловлювання може свідчити, що "Моська" не бажає зайвий раз дражнити "Слона"

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу прокоментував відпрацювання ракетних ударів по території Російської Федерації авіацією США.

Як підкреслив вірний соратник Путіна в ефірі телеканалу Росія 24, навчання американських ВПС проходять за участю великої кількості літаків.

За його словами, американські бомбардувальники імітують нанесення ракетних ударів.

"Якщо раніше це була в основному розвідувальна авіація, то зараз почалися регулярні польоти і заходи з тренуванням, імітацією нанесення ракетних ударів в тому числі за участю великої кількості літаків", - сказав Шойгу.

За його словами, інтенсивність польотів авіації США поблизу російських кордонів останнім часом значно збільшилася.

При цьому міністр нагадав про недавнє наближенні до території Росії американських важких бомбардувальників B-52.

"Ми розуміємо таку активність, розуміємо, з чим вона пов'язана", - додав Шойгу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що над Україною пролетіли три військові літаки ВПС США Boeing B-52 Stratofortress.

Стратегічні ядерні бомбардувальники США B-52H увійшли у повітряний простір України, наблизившись до Криму, після чого навчально "відпрацювали" по півострову.

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Суддя КСУ Сліденко розповів, чому ухвалили скандальне рішення щодо декларацій

субота, 31 жовтень 2020, 0:32

Крок було ухвалено через конфлікт Артема Ситника з іншими політиками. Рішення Конституційного Суду України про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування пов'язане з діяльністю звільненого директора НАБУ Артема Ситника. Про п...