
Польща має намір найближчим часом майже вдвічі збільшити свою кадрову армію на тлі активності «вагнерівців» у Білорусі. Про це заявив віце-прем'єр Польщі Ярослав Качинський під час візиту до Коденя (Люблінське воєводство) на кордоні з Білоруссю, повідомляє Polskie Radio.
За словами Качинського, у країні буде створено сім дивізій замість нинішніх трьох, шість із них будуть бойовими, а сьома – резервною. «Ми відновлюємо військові частини, створюємо нові. Зараз створюється нова – шоста дивізія», – розповів він.
Качинський також наголосив, що Варшава прагне створити сильну сухопутну армію Європи, щоб стати щитом східного флангу НАТО.
Нагадаємо, білоруський диктатор Олександр Лукашенко пригрозив нападом «вагнерівців» на Польщу.
До слова, реакція поляків у мережі на цей маразм від білоруського диктатора не була одностайною. Чимало з них сприйняли ці слова за чисту монету.
Глава міноборони Польщі готовий дати відсіч провокаціям зі боку режиму Путіна та Лукашенка – Польща готується захищати Сувальський коридор.
США заявили, що у разі реальної загрози Сполучені Штати захищатимуть територію Польщі, яка є країною НАТО.
Зауважимо, у Білорусі «вагнерівці» шукають найманців, готових воювати проти Литви та Польщі.
Раніше за наказом Путіна ПВК «Вагнер» у Росії розформували, а більшість найманців перейшла служити в армію РФ. Інші ж поїхали разом із Пригожиним до Білорусі.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...