Москва в істериці: Високопосадовець МЗС України в ООН на питання ЗМІ РФ заявив, що вважає усіх російських журналістів “пропагандистами-терористами”

У Путіна істерять про невдячних "біндєровєв" на їхню братерську любов

Директор департаменту міжнародної безпеки МЗС України Володимир Лакомов назвав усіх російських журналістів “пропагандистами-терористами”, повідомляють Патріоти України з посиланням на “РІА Новини“.

Дипломат бере участь у засіданнях першого комітету ГА ООН, що займається питаннями роззброєння та міжнародної безпеки, в Нью-Йорку. Після одного із засідань кореспондент “РІА Новини” підійшов до Лакомова за коментарем і представився.

Коли дипломат почув, що до нього звертається представник російського ЗМІ, то повернув йому візитку і відмовився з ним розмовляти.

“Я не розмовляю з терористами, особливо з пропагандистами-терористами”, – сказав Лакомов.

Журналіст уточнив, чи всіх російських журналістів він вважає такими, дипломат відповів ствердно і додав, що вони “навчені не тому, щоб повідомляти людям правду”.

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...