Москва вляпалась у ще одну історію: РФ засікли на спробі відродити конфлікт у Північній Ірландії

Акаунти, що публікують провокативні фейкові новини, діють з Росії.

Американський аналітичний центр Atlantic Council проаналізував дані Facebook про виявлення акаунтів, що поширюють фейкові новини, і виявив чимало повідомлень, орієнтованих на Північну Ірландію і потенційно здатних відродити конфлікт в Європі, передають Патріоти України із посиланням на kasparov.ru.

Як наголошується в доповіді, акаунти, що публікують ці новини, діють з Росії. Причому діють вони не як "фабрика тролів", а через окремі акаунти, на яких пости з'являються нерегулярно.
Так, серед новин, що з'являлися на цих акаунтах, була новина з посиланням на нібито зроблену міністром оборони Великобританії Гевіном Вільямсоном (займав цей пост до 1 травня) заяву про те, що сприяння росіянам в замаху на Скрипалів в Солсбері надали бойовики Справжньої ІРА.

Також стало відомо про лист від глави Демократичної юніоністської партії Ірландії (DUP) Арлін Фостер на адресу головного переговірника від Євросоюзу з питань Брексіта Мішеля Барньє. У цьому листі Фостер заявила, що Північна Ірландія нібито готова вийти з Великобританії "на певних умовах", які DUP надішле Барньє пізніше. Насправді листа не було, але новина породила безліч коментарів, в тому числі про те, що Північна Ірландія після Брексіта отримає особливий статус в ЄС.

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...

Порівняв із державною зрадою: Кім Чен Ин оголосив війну підлітковому сексу

субота, 30 травень 2020, 0:18

Аморальність школярів і студентів нібито викликана впливом капіталістичного способу життя та поширенням електронних засобів масової інформації. Кім Чен Ин несподівано оголосив війну підлітковому сексу. Як повідомляє видання Express з посиланням на Radi...