Москва вляпалась у ще одну історію: РФ засікли на спробі відродити конфлікт у Північній Ірландії

Акаунти, що публікують провокативні фейкові новини, діють з Росії.

Американський аналітичний центр Atlantic Council проаналізував дані Facebook про виявлення акаунтів, що поширюють фейкові новини, і виявив чимало повідомлень, орієнтованих на Північну Ірландію і потенційно здатних відродити конфлікт в Європі, передають Патріоти України із посиланням на kasparov.ru.

Як наголошується в доповіді, акаунти, що публікують ці новини, діють з Росії. Причому діють вони не як "фабрика тролів", а через окремі акаунти, на яких пости з'являються нерегулярно.
Так, серед новин, що з'являлися на цих акаунтах, була новина з посиланням на нібито зроблену міністром оборони Великобританії Гевіном Вільямсоном (займав цей пост до 1 травня) заяву про те, що сприяння росіянам в замаху на Скрипалів в Солсбері надали бойовики Справжньої ІРА.

Також стало відомо про лист від глави Демократичної юніоністської партії Ірландії (DUP) Арлін Фостер на адресу головного переговірника від Євросоюзу з питань Брексіта Мішеля Барньє. У цьому листі Фостер заявила, що Північна Ірландія нібито готова вийти з Великобританії "на певних умовах", які DUP надішле Барньє пізніше. Насправді листа не було, але новина породила безліч коментарів, в тому числі про те, що Північна Ірландія після Брексіта отримає особливий статус в ЄС.

"Зараз їй просто не дають "солоденького": Зеленський прокоментував перехід Тимошенко в опозицію

вівторок, 19 листопад 2019, 11:44

Президент підтвердив, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди. Президент України Володимир Зеленський підтвердив те, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди ще на початку його каденції. Про це він повідомив на своїй ...

Хіти тижня. Давно готові: У Зеленського зробили несподівану заяву про скасування санкцій проти РФ

вівторок, 19 листопад 2019, 11:30

За словами віце-прем'єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, Україна вже п'ять років готова до того, що санкції проти Російської Федерації не будуть продовжені, передають Патріоти України. При цьому він заз...