
Новий саміт в "нормандському форматі" може відбутися після виконання рішень попереднього саміту, а саме закріплення в законодавстві України "особливого статусу Донбасу". Таку заяву зробив глава російського МЗС Сергій Лавров, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Я не чув про те, що через місяць планують зустріч міністрів "нормандського формату". Наші колеги кажуть, що потрібно вже у квітні призначити черговий саміт, ми довели до них нашу дуже чітку позицію: ми будемо розмовляти про терміни наступного саміту, тільки коли, по-перше, буде виконано все те, про що говорили в Парижі, включаючи нормалізацію на землі і розмінування, і політичні питання, пов'язані з "формулою Штайнмаєра" і закріпленням аспектів особливого статусу (Донбасу) на постійній основі в законодавстві України", - сказав Лавров.
Другою вимогою він назвав підготовку і підписання проєкту підсумкового документа.
"Щоб не було знову вже в ході саміту спроб руйнувати досягнуті домовленості".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....