Москва запустила з окуповпного Криму ракети С-400

Російські окупанти провели в анексованому Криму навчання з перевірки системи протиповітряної оборони.

У маневрах були задіяні підрозділи зенітно-ракетних систем С-400 "Тріумф" і "Панцир". Про це 16 березня заявили в пресслужбі Чорноморського флоту РФ, зазначають Патріоти України.

"Екіпажі літаків Су-24, Су-30, вертольотів Мі-8 і Ка-27 виступили в ролі контрольних цілей для розрахунків ППО і діяли з різних напрямків. Під час перевірки авіація виконувала завдання як на надзвукових швидкостях і максимальному видаленні від зон виявлення радіолокаційних станцій, так і на надмалих висотах, використовуючи для прикриття рельєф місцевості, що ускладнювало завдання силам і засобам ППО", – йдеться в повідомленні.

Російські військові на навчаннях в Криму перевіряли систему ППО

Всього в перевірці було задіяно шість російських літаків і чотири вертольоти. Серед них літаки-розвідники Су-24МР, фронтові бомбардувальники Су-24М, багатоцільові винищувачі Су-30СМ, а також С-400 "Тріумф" і "Панцири".

Водночас відомо, що раніше десантники російської армії відпрацьовували рулежку, зліт, управління і посадку Ка-31Р в Криму, використовуючи радіолокаційної станції.

"Наступним етапом підготовки льотного складу стане виконання тренувальних польотів зі злетами і посадками на вертолітний палубу корабля, що виконує завдання в морі, як тих, які стоять на якорі, так і на ходу", – йдеться в повідомленні російського флоту.

Зазначається, що на навчаннях російські військові "освоюють нову техніку".

Постраждали понад 100 тис. росіян! У масштабах репресій Путін обійшов всіх радянських генсеків, крім Сталіна, - і це не фінал

неділя, 25 лютий 2024, 6:27

За останній президентський термін Путіна репресіям піддалися 116 тис. росіян. Як говориться в дослідженні видання "Проект", президент РФ Володимир Путін перевершив радянських генсеків Леоніда Брежнєва і Микиту Хрущова в масштабах репресій, передають Па...

Франції переживає революцію в оборонній промисловості завдяки і задля України

неділя, 25 лютий 2024, 3:25

Заступник завідувача кафедри економіки оборони в Інституті передових досліджень національної оборони Франції доктор Жюльєн Малізард заявив, що у Франції, по суті, відбулася революція в оборонній промисловості з огляду на необхідність забезпечення Украї...