Москва знов підвищує ставки: МЗС РФ істерить, що НАТО відпрацьовує ядерні удари по "Рассєюшкє"

Директор Департаменту з питань нерозповсюдження та контролю за озброєннями МЗС РФ Володимир Єрмаков заявив в інтерв'ю ТАСС, що НАТО залучає неядерних членів альянсу до "відпрацювання застосування проти Росії ядерної зброї", повідомляють Патріоти України.

Пряма мова Єрмакова: "За експертними оцінками, у п'яти неядерних країнах НАТО зараз перебуває близько 200 американських ядерних авіабомб сімейства В61. Зберігається і інфраструктура, що забезпечує оперативне розгортання цієї зброї, яка здатна досягати російської території та вражати широкий спектр цілей, включаючи стратегічні. Ведеться взаємодія країн-членів НАТО у спільному ядерному плануванні.

Здійснюються спільні ядерні місії натовців, у рамках яких неядерні члени альянсу залучаються до тренувань щодо відпрацювання застосування проти нас американської ядерної зброї".

За його словами, у неядерних країнах НАТО зараз перебувають сотні американських ядерних авіабомб сімейства В61.


У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...