Москві буде горе: Байден чітко сформулював позицію Білого дому щодо "незначного" вторгнення російських військ в Україну

Будь-яке порушення українського кордону вважатиметься вторгненням, заявив він у четвер, аби ясно дати зрозуміти президентові РФ Володимиру Путіну неприйнятність будь-якого руху російських військ в Україну, зазначають Патріоти України.

"Якщо мобілізовані російські підрозділи перетнуть український кордон, це буде вторгненням. Воно буде зустрінуте жорсткою і скоординованою економічною відповіддю, яку я детально обговорив із нашими союзниками. Якщо Путін зробить цей вибір, Росія заплатить високу ціну", - сказав Байден журналістам у Білому домі.

Байден спробував прояснити політику США щодо можливого російського вторгнення в Україну після своїх слів щодо реакції на "незначне вторгнення".

"Я був абсолютно чітким із президентом Путіним. У нас немає непорозуміння у цьому питанні", - додав президент США.

Президент Володимир Зеленський заявив, що не буває "незначних агресій або незначних жертв" у відповідь на вчорашні слова Байдена. Під час прес-конференції, присвяченій року з дня початку його президентства, президент США заявив, що країни НАТО не знають, як діяти, якщо Росія почне повномасштабне вторгнення. У той же час він припустив, що "незначне вторгнення може коштувати Росії менше".

Ця фраза спантеличила українських дипломатів, речниці Білого дому Джен Псакі довелося пояснювати, що Байден мав на увазі "дії невоєнного характеру".

У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...