Москві скавчання про потребу в "братній допомозі" не допомогли: Казахстан зупиняє експорт військової продукції, щоб зберегти нейтралітет у війні

Казахстан зупиняє експорт військової продукції до серпня 2023 року. Країна хоче зберегти нейтралітет у війні Росії проти України, передають Патріоти України.

Рішення Міністерства індустрії схвалила Комісія з питань оборонної промисловості Казахстану, яку очолює прем'єр-міністр Аліхан Смаїлов, повідомляє пресслужба казахстанського уряду.

Відповідне рішення запроваджує тимчасову заборону на експорт озброєння, військової техніки та продукції військового призначення.

Також уряд планує провести ревізію юридичних осіб, які мають ліцензії на експорт військових товарів. Після цього буде внесено відповідні зміни в законодавство.

Цим рішенням, пише Bloomberg, Казахстан прагне зберегти нейтралітет у війні Росії проти України й уникнути західних санкцій через передання або продаж свого озброєння РФ.

В Україні змінюється порядок нарахування виплат військовим: Від чого залежатиме сума

вівторок, 31 січень 2023, 14:59

З 1 лютого розмір додаткових виплат для військовослужбовців залежатиме від районів їхнього перебування. Також вплиматиме складність і специфіка бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Укра...

Сумнозвісного слідчого Генпрокуратури України з особливо важливих справ засуджено на дев'ять років колонії

вівторок, 31 січень 2023, 14:56

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса до дев'яти років позбавлення волі. . Ексслідчого ГПУ визнали винним у заволодінні майн...