Москво, агов! Президент Китаю закликав солдатів зосередитися на підготовці до війни

Заклик лідера Китаю пролунав у зв’язку із загостренням політичної напруги між Китаєм і Тайванем, який Пекін вважає своїм.

Голова КНР Сі Цзіньпін закликав морських піхотинців зосередитися на підготовці до війни. Про це він сказав під час візиту на військову базу на півдні Китай, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Сі Цзіньпін наказав військовим ВМФ “зосередити всі уми і енергію на підготовці до війни і підтримувати високий рівень бойової безпеки”.

Як зазначає видання, заклик лідера Китаю пролунав у зв’язку із загостренням політичної напруги між Китаєм і Тайванем, який Пекін вважає своїм.

Також він закликав солдатів “прискорити поліпшення (своїх бойових можливостей)”, щоб стати “багатофункціональною, всепогодною і регіональною силою з швидким реагуванням”.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...