
Міністерство оборони РФ заявило, що вночі 23 серпня три безпілотники літакового типу намагалися атакувати Москву, два з них сили ППО нібито збили у Московській області, третій – потрапив у будівлю комплексу "Москва-Сіті".
"Два з атакуючих столицю БПЛА знищено засобами ППО в повітрі над територією Можайського та Хімкінського районів Московської області.
Третій БПЛА був подавлений засобами радіоелектронної боротьби і, втративши управління, зіткнувся з будівлею комплексу "Москва-Сіті", - повідомляє Міноборони РФ у Telegram.
Також повідомляється, що внаслідок атаки безпілотників ніхто не постраждав.
Російські Telegram-канали опублікували відео, як один із дронів влучає у "Москву-Сіті".
У Хімках на місці, де зафіксовані уламки безпілотника, сильно пошкоджено будівлю.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...