Моссад запобіг ліквідації Руді Джуліані іранським дипломатом

Іранський дипломат планував вбивство американського політичного діяча Руді Джуліані, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

За теракт був відповідальний 48-річний Ассадолла Ассада, який раніше працював у Відні. Зараз він і ще двоє підозрюваних очікують суду в Бельгії. У разі звинувачення, Ассаду загрожує довічне ув'язнення.

За словами прокуратури, атака планувалася на мітингу в Вільпент, Франція 30 червня 2018 р. Крім Джуліані, на ньому повинні були бути присутніми члени Палати представників США і кілька британських політиків.
В останній момент в передмісті Брюсселя була зупинена пара бельгійців іранського походження, які заявили, що їдуть у відпустку на автомобілі. Зазначається, що Амір Саадун і Насім Наамі раніше зустрічалися з Ассадом в Pizza Hut.
За повідомленням New York Times, представники ізраїльських спецслужб «Моссад» попередили місцеву поліцію про теракт. Вони повідомили, що Ассад вручив виконавцям пакет з потужним вибуховою речовиною.
У пакеті виявили 550 грамів готового до використання тріпероксіда тріацетона (TATP), «загорнутого в пластик і захованого в підкладці косметички». А також цифровий дистанційний спусковий механізм і блокнот з інструкціями. Ця речовина використовувалася під час теракту в метро і аеропорту Брюсселя в 2016 році. Служба державної безпеки Бельгії (VSSE) вважає, що Ассад працював на Управління внутрішньої безпеки Ірану.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...