"Мости всі роз'*бали, всі": Окупант розповів про пастку на Херсонщині (аудіо)

Російський військовий поскаржився дружині на складну ситуацію зі зруйнованими мостами у Херсонській області. Про це він заявив під час телефонної розмови, перехопленої Головним управлінням розвідки МО України, передають Патріоти України.

"Мости всі роз'*бали, всі! Тепер ні в'їхати, ні виїхати не можна!", — каже окупант.У відповідь дружина каже, що росіяни звітують нібито про відновлення моста на "А" (Антонівського). Загарбник відповідає, що це все брехня. ЗСУ знищили міст. Частина конструкції звалилася у Дніпро. Відновити його неможливо.

Водночас дружина розповіла загарбнику, що на ротацію підрозділи ЗС РФ не відправлятимуть. Ротуватимуть тільки Росгвардію. У відпустки також нікого не пускатимуть.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...