Моторошні подробиці: Українець розповів про пережиті тортури з боку росіян (відео)

У свої 53 роки українець Микола Савчук з Андріївки навіть уявити не міг, з якими знущаннями і тортурами йому доведеться зіткнутися, на які звірства і жорстокість здатні люди, що в реальному житті, а не в кіно, він зустріне справжніх садистів - росіян. З непрацюючою рукою, уламком в спині і раною на гнилій нозі він — один з небагатьох — вирвався з лап окупантів. Чоловік пам'ятає до дрібниць, як з нього знущалися і які експерименти ставили "російські брати". Про це йдеться в сюжеті проекту FreeДом, передають Патріоти України.

Чоловік згадує, що вийшов з льоху, коли його схопили. Миколу разом з односельцями відвезли в ліс, де їм довелося спати на землі цілий тиждень. А тоді температура повітря опускалася нижче нуля, вночі всі так тремтіли, що у багатьох стерлись зуби.

Потім, за словами чоловіка, у них примусово брали кров, дуже багато. Він два дні відходив після цього. Потім його відправили до Білорусі, де з нього продовжували знущатися російські лікарі. Потім Миколу відправили до Курська, де на нього чекали садисти-ОМОНівці. Полонених перевиховували і намагалися прищепити любов до "русского мира", змушуючи з самого ранку співати гімн РФ.

Чоловік каже, що йому дуже пощастило, що він потрапив до списку за обміном. Його перевезли до Севастополя, а вже далі під Запоріжжям його обміняли. Цілих 1,5 місяця Микола перебував у "дружніх обіймах" росіян.

Під Ізюмом росіяни поновили наступ, але вдається не дуже: Арестович розповів про ситуацію на сході

субота, 2 липень 2022, 8:20

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, що росіяни поновили наступ під Ізюмом та ще на кількох напрямках, передають Патріоти України. 1 липня росіяни намагались перерізати дорогу Харків – Старий Салтів та відвести загрозу від Печенізь...

Буде скрепам горе: Експерт назвав "трійцю" ракет, здатну рознести російський флот (відео)

субота, 2 липень 2022, 8:15

Франція вивчає можливість передачі Україні ракет Exocet - одних з найпоширеніших у світі протикорабельних ракет. Журналісти проекту FreeДом нагадали, що Exocet розроблена французькою фірмою "Аеропасьяль", передають Патріоти України. "Ракета характериз...