Моторошно навіть дивитися: У Росії школярка палкою промовою провела "мобіків" на забій (відео)

Росіяни думають, що їдуть на війну і здобудуть перемогу. Втім, навіть не уявляють, що їх чекає, адже додому вони вже повернуться у чорних пакетах. Щоб трохи їх "підбадьорити", вирішили з промовою відправити їх в останню путь. Таку важливу роль доручили дев'ятикласниці Любі. Її батько також "мобік", зазначають Патріоти України.

Дівчина вимовила промову в автобусі з мобілізованими, на її руці була причіплена георгієвська стрічка у вигляді літери "z". У своїй промові вона висловлювала гордість за чоловіків, дякувала їм за захист своєї землі та неодноразово закликала посміхнутися та "атставіть слези". Люба вірить, що вони повернуться та знову всі зберуться, водночас просить їх не хвилюватися за них, бо вони будуть за їхніми "міцними" спинами.

Щоправда, промова школярки, та й взагалі саме дійство, "пахне" 30-ми. Здається, там досі живуть у дусі СРСР, і така промова – цьому підтвердження.


"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...