Мова агресора: Львівська облрада вимагає від президента припинити говорити російською в публічних сферах суспільного життя

Також депутати у своєму зверненні до Верховної Ради і президента вказують на неприпустимість виносити на референдум питання про укладення мирних домовленостей із Росією.
Львівська облрада. Фото: соцмережі.

На сесії Львівської обласної ради у вівторок, 28 травня, депутати одноголосно ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського щодо недопущення ігнорування статусу державної мови та використання її в його публічній діяльності, передають Патріоти України.

Львівські депутати нагадують новообраному президентові, що він у публічних промовах порушує українське законодавство щодо обов`язкового використання державної мови у виступах, коментарях та інтерв`ю, що, у свою чергу, порушує права громадян на отримання такої інформації та її розуміння.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, вважаємо, що президент воюючої держави зобов`язаний повністю виключити російську мову із власного вживання у публічних сферах суспільного життя, як офіційну мову Росії - держави-агресора", - йдеться у зверненні.

Також депутати у своєму зверненні до Верховної Ради і президента вказують на неприпустимість виносити на референдум питання про укладення мирних домовленостей із Росією, а також щодо призначення на посади осіб, які підпадають під дію закону "Про очищення влади".

Трагедія на Донбасі: Внаслідок підриву на вибуховому пристрої загинув український військовий

середа, 26 лютий 2020, 13:30

Міноборони висловлює щирі співчуття рідним, близьким і бойовим побратимам загиблого військового. На Донбасі сьогодні зранку внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої загинув військовий Збройних сил України. Про це на брифінгу повідомив р...

Хіти тижня. Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка, що перевершує світові аналоги

середа, 26 лютий 2020, 13:00

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...