Мовний геноцид: На засіданні ПАРЄ Україна порушила питання української мови у Криму

Україна на засіданні Постійного комітету Парламентської асамблеї Ради Європи порушила питання української мови в окупованому Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат України від фракції "Слуга народу", голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Єлизавета Ясько, зазначають Патріоти України.

"... відбулося засідання Постійного комітету ПАРЄ, де ми заслухали звіт Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович за 2019 рік. Я звернула увагу пані Міятович на питання, які, на жаль, не знайшли відображення у її звіті", - зазначає вона.

За словами Ясько, станом на 2020 рік російська окупаційна влада в Криму закрила всі заклади освіти, де навчалися українською мовою, та залишила лише кілька закладів, де викладають кримськотатарською мовою.

"Близько півмільйона українців в Криму позбавлені можливості спілкуватись, навчати дітей рідною мовою. Комісар обіцяла вивчити та слідкувати за цим питанням, втім про конкретні кроки для захисту української мови в Криму пані Комісар не висловилася", - додала вона.

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...

Дружина Шарія захищала право Дорофєєвої крутити д...пою на Алеї Небесної сотні, - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 23 листопад 2020, 23:20

Продюсери співачки зробили такий вибір локації свідомо – заради чистого хайпу. "Шарійова лярва знов блювонула на Україну і українське – це вона так захищала право Дорофєєвої крутити дупою на Алеї Небесної сотні, що й сама з азартом потопталась нашими м...