МОЗ захопили невідомі

Колишній боксер, професійний юрист і екс-регіонал Ігор Родинський погрожував співробітникам відомства.

У Міністерство охорони здоров’я прийшли невідомі, погрожують співробітникам і вимагають документи. Про це повідомила голова директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко в Facebook, передають Патріоти України.

“У Міністерстві охорони здоров’я повно невідомих людей. Вони бігають по кабінетах, вимагають у співробітників документи, особові справи, накази, поговорити наодинці з директором департаменту, відмовляються представлятися і просто тікають. Щойно в моїй присутності цей чоловік спочатку особисто, а потім телефоном погрожував директору департаменту управління персоналом. Обіцяв, що їй буде гірше”, – написала вона.

Охоронці кажуть, що це людина Інни Солодкої, яку вчора хотіли призначити т.в.о. державного секретаря, зазначила вона.

За словами Станіслава Грещишина, чоловіка, який погрожував співробітникам МОЗу, звати Ігор Родинський. Він колишній боксер, професійний юрист і екс-“регіонал”.

“У МОЗі – ніякого статусу чи посади. Просто людина від начальства. Вимагав документи по Артему Янчуку (державному секретарю МОЗу). Погрожував, що якщо не дадуть – всім буде гірше”, – написав він.

Хіти тижня. "Подітися вже нема куди": "Росіяни повинні каятися перед українцями, як німці у 1945-му", - Шендерович

вівторок, 18 лютий 2020, 20:00

Громадяни Росії, які підтримують дії Володимира Путіна в Україні, повинні пройти шлях покаяння за прикладом німців у ХХ столітті. Таку думку у своєму блозі висловив відомий російський письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович, передають Патрі...

Тепер він справжній "привид": На Донбасі ліквідували найманця "ЛНР" (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 19:57

Нещодавно Антону Коровіну виповнилося 34 роки. "18.02.20 Коровін Антон сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. 14 МСБТерО "Привид", – написав військовий. Посібники окупантів зазначили, що терорист воював на Донбасі з 2014 року. Нещодавно...