МОЗ захопили невідомі

Колишній боксер, професійний юрист і екс-регіонал Ігор Родинський погрожував співробітникам відомства.

У Міністерство охорони здоров’я прийшли невідомі, погрожують співробітникам і вимагають документи. Про це повідомила голова директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко в Facebook, передають Патріоти України.

“У Міністерстві охорони здоров’я повно невідомих людей. Вони бігають по кабінетах, вимагають у співробітників документи, особові справи, накази, поговорити наодинці з директором департаменту, відмовляються представлятися і просто тікають. Щойно в моїй присутності цей чоловік спочатку особисто, а потім телефоном погрожував директору департаменту управління персоналом. Обіцяв, що їй буде гірше”, – написала вона.

Охоронці кажуть, що це людина Інни Солодкої, яку вчора хотіли призначити т.в.о. державного секретаря, зазначила вона.

За словами Станіслава Грещишина, чоловіка, який погрожував співробітникам МОЗу, звати Ігор Родинський. Він колишній боксер, професійний юрист і екс-“регіонал”.

“У МОЗі – ніякого статусу чи посади. Просто людина від начальства. Вимагав документи по Артему Янчуку (державному секретарю МОЗу). Погрожував, що якщо не дадуть – всім буде гірше”, – написав він.

"Проскочить в Германию и не сесть в тюрьму. Как украинцы массово едут в ЕС по польским визам", - журналісти

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:21

"Несмотря на облавы на украинцев с поддельными документами, растет поток заробитчан, которые пытаются проскочить в Евросоюз любым способом", - пише у своєму блозі Олександра Харченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує: . Все больше украинцев и...

Меркель такого не чекала: Лідери ЄС відкинули пропозицію Франції і Німеччини щодо саміту з Путіним

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:13

Лідери Європейського союзу не змогли домовитись про пропозицію Франції та Німеччини провести незабаром саміт з президентом Росії Владіміром Путіним після того, як Польща та країни Балтії заявили, що це стане неправильним сигналом, повідомляють Патріоти...