
Окупант 27-ї мотострілецької бригади РФ поскаржився на величезні втрати серед особового складу і панічні настрої новоприбулих бійців, повідомляють Патріоти України.
Як свідчить нове перехоплення Головного управління розвідки, втрати у підозділі окупанта складають понад 60 відсотків. Фактично виживає 10 з 30 окупантів. "Я *бать надивився, п*здец, я тобі кажу. Наш табір розп*дарасили взагалі весь. *бать, нах*й, мізки просто на деревах висіли. Я взагалі, я прокляв, що сюди поїхав, нах *й", - бідкається окупант.
За його словами, ЗСУ накривають російські позиції щодня безперервно. Однак окупантам наказали стояти. Росіяни намагаються не допустити прориву українських воїнів. "Коли табір розп*дарасили, я за день, бл*дь, - за один раз - міг три рази померти. Прям, дивом я, бл*дь, вижив, нах*й"
Співрозмовник тим часом доповів окупанту, що мобілізовані під час навчань у Росії за 2 місяці поспивалися: "Всі гроші про*бали, бл*д. Зараз сюди приїдуть, вони ох*єють".
Окупант зауважив, що усі "мобіків" шоковані станом справ на передовій. Однак є й гарні новини - за участь у бойових діях з окупанта знімуть дві судимості.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...