
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що північніше Києва, на чернігівському напрямку і в Сумській області триває вигнання російських окупантів, передають Патріоти України.
"Упевнений, для кожного і кожної з вас дуже приємно читати і дивитися новини про те, що наші українські міста поступово звільняються від окупантів. Це так. Наші Збройні сили, Національна поліція, Національна гвардія, розвідка – вони молодці, абсолютна їм подяка. На півночі Києва, на чернігівському напрямку, в Сумській області триває вигнання окупантів", - сказав президент в ході відеозвернення.
Окупанти, додав Зеленський, і самі "усвідомлюють, що більше не витягують ту інтенсивність бойових дій, яку могли забезпечити в першій половині березня".
"Але повинні віддавати собі звіт в тому, що для російських військових - це частина їх тактики. Все це не просто так. Ми знаємо їхні задуми. Знаємо, що вони планують і що вони роблять. Знаємо, що вони забираються з тих напрямків, де ми їх б'ємо, щоб зосередитися на інших дуже важливих. На тих, де нам може бути дуже складно", - підкреслив він.
За словами президента, дуже важливо для всіх проявляти стриманість. "Стриманість в емоціях. Стриманість в переживаннях. Ми всі однаково хочемо перемоги... Але попереду будуть битви. Ще має бути дуже складний шлях, щоб ми отримали все те, до чого прагнемо", - зазначив глава держави.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...