
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що північніше Києва, на чернігівському напрямку і в Сумській області триває вигнання російських окупантів, передають Патріоти України.
"Упевнений, для кожного і кожної з вас дуже приємно читати і дивитися новини про те, що наші українські міста поступово звільняються від окупантів. Це так. Наші Збройні сили, Національна поліція, Національна гвардія, розвідка – вони молодці, абсолютна їм подяка. На півночі Києва, на чернігівському напрямку, в Сумській області триває вигнання окупантів", - сказав президент в ході відеозвернення.
Окупанти, додав Зеленський, і самі "усвідомлюють, що більше не витягують ту інтенсивність бойових дій, яку могли забезпечити в першій половині березня".
"Але повинні віддавати собі звіт в тому, що для російських військових - це частина їх тактики. Все це не просто так. Ми знаємо їхні задуми. Знаємо, що вони планують і що вони роблять. Знаємо, що вони забираються з тих напрямків, де ми їх б'ємо, щоб зосередитися на інших дуже важливих. На тих, де нам може бути дуже складно", - підкреслив він.
За словами президента, дуже важливо для всіх проявляти стриманість. "Стриманість в емоціях. Стриманість в переживаннях. Ми всі однаково хочемо перемоги... Але попереду будуть битви. Ще має бути дуже складний шлях, щоб ми отримали все те, до чого прагнемо", - зазначив глава держави.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...